OFERTA
Posiadamy własny nowoczeny park maszynowy, drukarki wielkoformatowe, plotery tnące, termiczne, urządzenia oparte na technologii laserowej oraz wyspecjalizowaną kadrą- jestesmy wstanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

banery reklamowe:
Banery reklamowe to idealne rozwiązanie w przeprowadzaniu różnorodnych form promocji i reklamy. Poprzez połączenie mobilnosci z trwałoscią, uzyskujemy doskonały nośnik informacji.

reklamy swietlne:
Nasza pracownia oferuje pełen zakres usług związanych z reklamą
swietlną. Wykonujemy kasetony reklamowe oraz przestrzenne litery świetlne.

litery i formy przestrzenne:
Reklama w formie przestrzennej jest bardzo dobrze widocznym tworem (zwracającym na siebie uwagę), swietnie nadającym się do tworzenia napisów i wykonywania logo firm.

reklamy na szybach:
Przy zastosowaniu nowoczesnych materiałów (folie translucentne, transparentne, One Way Vision) reklamy na szybach w subtelny sposób uwidocznią profil twojej firmy. Istotną sprawą jest fakt, że materiały te nie zablokują dostępu swiatła do wnętrza pomieszczenia
 

reklamy na samochodach:
Reklama na pojazdach, to znana od wielu lat forma dotarcia do nowych odbiorców w kraju i za granicą. Mobilność reklam samochodowych to atut w dotarciu do nowych rynków i potencjalnych klientów.

Pieczątki:
W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne pieczątki dla potrzeb firm, urzędów, instytucji i osób prywatnych.

poligrafia:
Zajmujemy się także tworzeniem: wizytówek, ulotek, folderów, papierów firmowych, teczek ofertowych, zaproszeń itp.